Гурткова робота
Затверджено:
директор школи
_________Н.І. Скляренко
Графік
Роботи гуртків
в Містківській ЗОШ I-III ступенів.
2020-2021 н.р.
№ | Назва гуртка | керівник | Вікова категорія | Час роботи | Примітки |
1 | Театральний «Дивосвіт» | Ільченко Н.В. | Молодша | Понеділок 14:20-15:05 П’ятниця 14:20-15:05 |
|
2 | Хореографічний «Міраж» | Шакірова А.В. | Середня Середня Молодша | Понеділок 14:20-15:05 Вівторок 14:20-15:05 П’ятниця 13:25-15:05 |
|
3 | «Умілі рученята» | Матвієвська О.М. | Молодша | Понеділок 14:20-15:05 |
|
4 | Військово-патріотичний | Іршак В.І. | Середня Старша | Четвер 14:20-16:05 Субота 09:00-12:00 |
|
5 | «Юний фотограф» | Шакірова А.В. | Середня | Середа 14:20-15:05 Четвер 14:20-15:05 |
|
5 | «Проби пера» | Крохмаль І.В. | Середня | Четвер 15:10-16:10 |
|
6 | «Волейбольний» | Мкртичян С.В. | Середня | Середа 13:25-15:05 |
|
7 | Еколого-натуралістичний «Green planet» | Колмик В.М. | Середня | Середа 14:20-15:05 |
|
8 | Психологічний «Метелик» | Харченко Н.О. | Молодша | Понеділок 14:20-15:05 |
|
9 | М’яка іграшка | Ільченко Н.В. | Середня | Понеділок 14:20-15:05 |
|
10 | Бісероплетіння | Парамоненко Т.В. | Середня | Середа 14:20-15:05 |
|
Затверджено:
директор школи
_________Н.І. Скляренко
Графік
Роботи гуртків
в Містківській ЗОШ I-III ступенів.
2019-2020 н.р.
№ | Назва гуртка | керівник | Вікова категорія | Час роботи | Примітки |
1 | Театральний «Дивосвіт» | Ільченко Н.В. | Молодша | Понеділок 14:20-15:05 П’ятниця 14:20-15:05 |
|
2 | Хореографічний «Міраж» | Гевела К.А. | Молодша Середня Молодша Середня | Понеділок 14:20-15:05 Вівторок 14:20-15:05 Середа 14:20-15:05 П’ятниця 14:20-15:05 |
|
3 | «Проби пера» | Крохмаль І.В. | Старша | Середа 14:20-15:05 П’ятниця 14:20-15:05 |
|
4 | «Умілі рученята» | Матвієвська О.М. | Молодша | Понеділок 13:25-14:10 Вівторок 13:25-14:10 |
|
5 | Військово-патріотичний | Мкртичян С.В. | Середня Старша | Понеділок 14:20-15:05 Середа 14:20-15:05 Четвер 14:20-15:05 П’ятниця 14:45-16:45 |
|
6 | «Сучасна фоторгафія» | Шакірова А.В. |
Середня | Четвер 14:20-15:05 П’ятниця 14:20-15:05 |
|
7 | Еколого-натуралістичний «Green planet» | Колмик В.М. | Середня | Середа 14:20-15:05 |
|
8 | Психологічний «Метелик» | Харченко Н.О. | Молодша | Понеділок 14:20-15:05 |
|
9 | М’яка іграшка | Ільченко Н.В. | Середня | Понеділок 14:20-15:05 |
|
10 | Бісероплетіння | Парамоненко Т.В. | Середня | Середа 14:20-15:05 |
|