09.02.2021              Шановні Колеги!

Видавництво «Країна Мрій» засвідчує свою повагу та звертається до Вас із пропозицією організувати онлайн семінар на платформі  ZOOM  з використанням інноваційних електронних освітніх ресурсів, навчальних дидактичних мультимедійних матеріалів в освітньому процесі нової української школи.

Дата проведення: 09 лютого (Вівторок2021 р.
Час проведення: о 15:00
Місце проведення: онлайн  конференція на платформі  ZOOM

Тема заходу: «Електронні освітні ресурси - засоби управління розвитком  навчально- виховної діяльності учнів початкової школи в умовах дистанційної форми навчання».

З метою навчально-методичного, науково-методичного, інформаційного забезпечення якісної організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти  Видавництвом «Країна Мрій»  розроблено україномовний  навчальний дидактичний  мультимедійний  контент «КМ Меdia Ed Profi» для 1-х; 2-х; 3-х; 4-х класів НУШ, який має гриф Рекомендовано  МОН  України  до використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти. (Лист № 1/11-3170  від 06.05.2020р.).

До участі в онлайн семінарі ZOOM запрошуються: керівники закладів освіти, заступники керівників закладів освіти,  вчителі початкових класів, тренери НУШ, усі зацікавлені особи.

Посилання для реєстрації:

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів за т. 097 6 800 900073 6 800 901.

З повагою,
Почечун Лариса Юріївна

Видавництво "КРАЇНА МРІЙ"

04.11.2020   Про проведення вебінару

На виконання п.4.2.1 Плану роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на 2020 рік, затвердженого Наказом ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 20.12.2019 № 133 відділ STEM-освіти інформує про проведення вебінару «Реалізація предметної інтеграції за допомогою наборів LEGO Mindstorms». Вебінар організовано ТОВ «Інноваційні Освітні Рішення» з метою ознайомлення педагогічних працівників закладів освіти різних типів та форм власності з новітніми технологіями та застосуванням їх в освітньому процесі. Захід відбудеться 13 листопада 2020 року о 16:00.

Учасники вебінару обговорять: 1. Проблеми сучасного підходу до навчання дітей.

2. Робототехніка – навчаємось через дію з наборами Lego Education.

3. Реалізація предметної інтеграції за допомогою наборів LEGO Mindstorms. Для участі необхідно зареєструватися та заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/KgGERHhskWjxGiP67

Напередодні вебінару на зареєстровану електронну адресу буде надіслано лист з посиланням, за яким можна буде перейти до участі у вебінарі. Участь безкоштовна. Всім учасникам по закінченню вебінару буде надіслано сертифікат учасника.

Про науково-практичний семінар

30 жовтня 2020 року обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти Луганського ОІППО проводить семінар-тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти  «Використання МКФ для забезпечення інклюзивності в освіті».

Місце проведення: платформа Skуpе для бізнесу.

Посилання для входу: https://meet.lync.com/loippo/rescentr/RT9E2ZRW

Початок роботи: о 9-00

Про проведення обласного онлайн-семінару

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 30 жовтня 2020 року відбудеться  обласний науково-практичний семінар (онлайн) «Формування в учнів відповідальної поведінки засобами програми “Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція"» для заступників директорів з виховної роботи, керівників методичних об’єднань класних керівників закладів загальної середньої освіти.

Для участі в семінарі до 09:00 30 жовтня 2020 року необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/KUHD3JqCtFNwR4q18

Зареєстровані учасники отримають URL на зазначені електронні адреси  для приєднання до онлайн-заходу.

Час роботи семінару: 11:00–13:00.