Проекти

Містківська ЗОШ І-ІІІ ст. – це навчальний заклад із сталими традиціями, в якому створено умови для інтелектуального та творчого розвитку учнів, центр усіх важливих справ у селі. Велика увага в школі  приділяється налагодженню партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують не тільки в громаді, а і поза її межами.

Містківська загальноосвітня школа-це не тільки заклад, який надає освітні, соціальні, оздоровчі послуги, але це й розвиток молодіжного й волонтерського руху, це активна життєва позиція всіх членів громади. Наша школа є громадсько-активною школою (ГАШ)

Ми хочемо, щоб наша школа стала зразком людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку .

Ми збираємо ентузіастів – педагогів та постійно  впроваджуємо передові освітні технології.

Ми пропонуємо співпрацю з різними навчальними закладами .

Ми сподіваємося на підтримку й допомогу у справі розвитку школи  нового типу з боку держави, владних структур району і спонсорів села.

Ми віримо у своїх учнів та  в їх  велике  і світле майбутнє.

НАШІ ПРОЕКТИ                                                                    1.     Міжнародний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - в школі було замінено 120 вікон та 2 дверей на металопластикові                                                                     2.     Проект фонду «Відродження» «Відкриття додаткових груп для дітей 5-річного віку».                 3.     Програма технічної підтримки міжнародного фонду «Відродження».                                         4.     Впровадження проекту Створення інклюзивного безпечного середовища в школах і громадах» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Фонду «Інститут відкритого суспільства»                                                                                               5.    Впровадження методології "Кола друзів"                                                                               6.    Проект "Єднаємося-навчаючись і граючись"  у співпраці з ГО "Покутські ініціативи" за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії                                                                  7.    Проект  "Енергія сонця на благо дитини" в рамках проету "Украина ищет стартапы"                8.    Проект  "Психосоціальна підтримка для дітей і дорослих, які постраждали в результаті конфлікту в Луганській області" за підтримки Гуманітарного фонд "Земля людей".