Інструкції з ОП для адміністрації

Інструкції з охорони праці для адміністрації школи

Даний розділ присвячений охороні праці для адміністрації школи (ЗНЗ) України, де ви можете знайти інструкції для директора школи, щаступника директора з навчально-виховної роботи (НВР) та з адміністративно-господарської частини (АГЧ), та інші інструкції з охорони праці та техніки безпеки для адміністративно-управлінського персоналу загальноосвітнього навчального закладу.

Працівники навчального закладу повинні з відповідальністю відноситись до виконання вимог інструкцій з охорони праці для адміністрації школи (ЗНЗ) та бути уважним під час роботи з комп'ютером, принтером, ксероксом та іншою оргтехнікою.

У розділі Ви можете переглянути та безкоштовно скачати інструкції з охорони праці для адміністративно-управлінського персоналу школи (ЗНЗ). Інструкції містить загальні вимоги до працівників, його обов'язки на робочому місці, перелік можливих шкідливих виробничих факторів та вимоги до безпеки в непередбачуваних ситуаціях.

Інструкції з охорони праці
для директора та заступників директора (завучів) школи

Адміністрація школи (ЗНЗ) несе відповідальність за належну організацію навчально-виховного процесу закладу, культурно-виховної двяльності та безпеку перебування учнів у кабінетах загальноосвітнього навчального закладу.

Представлені нижче інструкції з охорони праці для адміністрації школи є універсальними для всіх загальноосвітніх навчальних закладів України та інформація, яка міститься у документі, є актуальною та відповідає діючим нормативно-законодавчим актам та документам з охорони праці у закладах освіти України.