Обдаровані діти

Стрельцова Альона

Учениця 5 класу, народилася 21.01.2004 р. Учениця має гарну пам’ять розвинену  мову. На уроках уважна, активна. Найбільше полюбляє уроки музики,  образотворчого мистецтва, трудового навчання, математики. Залюбки приймає участь у виховних заходах школи, класу. Альона має багато друзів. Ввічлива, вихована. Завжди намагається прийти на допомогу іншим.

Кравцова Анна

Учениця 7 класу. Дівчинка любить навчатися. Улюблені предмети  - це читання, англійська мова. Також у вільний час займається грою на скрипці. Відвідує школу мистецтв.

Шипова Дарія

Учениця 8 класу. Дівчинка велику увагу приділяє навчанню. Улюбленим шкільним предметом є українська література, англійська мова, історія. А ще вона обожнює писати твори  на різні теми, читати, складати вірші. Вона ніколи не стоїть осторонь чужих проблем, намагається завжди допомагати людям. У вільний час дівчинка допомагає мамі по господарству,  любить послухати музику або просто почитати улюблену книгу.

Парамоненко Євген

Учень 9 класу, старанний, відповідальний, любить читати має розвинуту увагу. В  класі активний. Приймав участь у математичному конкурсі «Кенгуру». Любить танцювати. Активний учасник різних гуртків.

Рябко Євген

Учень 9 класу цікавиться технікою, любить малювати. Приймає участь у шкільних та районних конкурсах. Творчо обдарований, гарний співрозмовник. Рябко Євген – має високий рівень навчальних досягнень.

Чередниченко Владислав

Учень 9 класу. Хлопець розвинений, має здібності до навчання, цікавиться літературою, спортом, історією, любить дослідницьку роботу. Активний у шкільних заходах. Приймає активну учать у конкурсах малюнків також приймав участь у математичному конкурсі «Кенгуру» учасник шкільних гуртків.

Грибова Софія

Учениця 11 класу, має акторські здібності. Гуморески у її виконанні користуються великою популярністю. Постійно бере участь у районних та шкільних конкурсах.  Є переможцем Всеукраїнського конкурсу «Волонтер року 2012».Була народжена грамотою та подарунком за участь в обласному конкурсі «Я хочу жити в я кісному світі».

Громак Ганна

Учениця 11 класу, щорічно приймає участь у конкурсі «Сватівщина має таланти». Захоплюється виконанням українських пісень, декламуванням віршів.