Атестація навчального закладу

Назва: Атестація навчального закладу: нормативи, методичні рекомендації, документація
Автор: Кондрашина Г.В.
Мова: українська
Рік: 2007
Кількість сторінок: 224
Формат: DjVu
Г. В. Кондрашина. Атестація навчального закладу: нормативи, методичні рекомендації, документація. — X.: Вид. група «Основа»: «Тріада+», 2007. — 224 с — (Серія «Адміністратору школи»).
      У даному посібнику міститься опис технології проведення атестаційної екс­пертизи, що запроваджено в Харківському
регіоні; комплект робочих матеріалів для здійснення державної атестації загальноосвітнього навчального закладу за
Орі­єнтовними критеріями оцінки діяльності загальноосвітніх навчальних закладів. Пропонується набутий досвід загальних
підходів до організації всієї процедури, а також роботи з атестаційними матеріалами після завершення експертизи,