Впровадження методоогії "Кола друзів"

Одного разу я уявила собі дві річки: одну спокійну, а іншу – стрімку і гірську. Течія першої ледве помітна, вона плавно несе свої води, у неї немає сплесків,  водоспадів. Течія другої – протилежність. Річка швидко несе свої води, вода в ній клекоче, бурлить, розбивається об каміння, перетворюючись на піну.

Такі ж різні й наші діти. Одні спокійні й повільні, другі енергійні. І кожен з них – особистість. До кожного з них, на мою думку, треба підібрати окремий підхід, знайти  ключик.

Педагогічний колектив Містківської ЗОШ І-ІІІ ст Сватівської районної ради Луганської області підходить творчо і відповідально для знаходження такого ключика до кожної дитини.

« Кола друзів» - це підхід, розроблений для підвищення включення кожної дитини будь-якого віку, яка відчуває труднощі в школі через особисту кризу, зухвалу поведінку по відношенню до себе або інших. Засновником даної методології являється психолог та директор організації «Інклюзивні рішення» Колін Ньютон.