Акція "РУШНИК ЄДНАННЯ"

ВСІХ, ХТО ПРАГНЕ МИРУ,

ВСІХ, ХТО ВВАЖАЄ, ЩО НАША СИЛА В ЄДНОСТІ

вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства,

спору та екскурсій учнівської молоді

та Долинська міська рада

закликають взяти участь

у Всеукраїнській Акції "РУШНИК ЄДНАННЯ"

Умови проведення Акції

І. Загальні положення

Всеукраїнська Акція «Рушник єднання» започатковується спільно містами-побратимами м. Рубіжне Луганської області в особі комунальної установи  «Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» управління освіти Рубіжанської міської ради спільно з громадською організацією «Моє місто – Рубіжне» та м. Долина Івано-Франківської області в особі Долинської міської ради.

ІІ. Мета та завдання Акції

Акція проводиться з метою вдосконалення  патріотичного  та  громадянського  виховання  підростаючого  покоління  на  традиціях  і  звичаях  українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом  залучення молоді  до активної діяльності з вивчення історичної  та культурної  спадщини, виховання любові до рідного краю, країни.

Основними завданнями Акції є:

виховання  в  учнівської  та  студентської  молоді  патріотизму,  любові  до  України,  поваги  до  народних  звичаїв,  традицій,  духовних  і  культурних   цінностей усіх націй і народів, які живуть в Україні;

формування в учнівської та студентської молоді активної  громадянської   позиції.

Підсумком Акції стане проведення рушникової ходи у місті Рубіжному Луганської області під час святкування  Дня Незалежності у 2015 році.

ІІІ. Керівництво Акцією

Загальне керівництво Акцією здійснює управління освіти Рубіжанської міської ради та Долинська міська рада. Безпосереднє керівництво проведенням Акції покладається на Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

ІV. Учасники Акції

До участі в Акції запрошуються вихованці, учні, слухачі позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, а також громадські об’єднання та організації, клуби міст, небайдужі громадяни з активною життєвою позицією.

V. Термін проведення Акції

Акція проводиться з березня 2015 р. по 20 травня 2015 р. Учасникам Акції необхідно у термін до 20 травня 2015 року надіслати готові вироби за адресою: 93011 Луганська область, місто Рубіжне, проспект Московський, 12-а.

VI. Порядок проведення Акції

Учасники Акції надають на адресу організаторів вишитий рушник. Розмір виробу – довільний.

На рушнику, крім відповідного візерунку, повинна бути вишита назва закладу, міста, прізвище родини або їх емблема (герб).

Разом з рушником надається письмове обґрунтування. На титульному аркуші вказуються: населений пункт, прізвище та ім’я виконавців, навчальний заклад, , клас (курс), керівник роботи.

В обґрунтуванні треба вказати функціональне призначення рушника (де використовувався), символічне значення кольорів, візерунків, мотивів.

З питань організації та проведення Акції звертатись за адресою:

Луганська область м. Рубіжне, пр. Московський, 12-а;

Тел.: (0642) 7-63-13 – Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді

066-2344269 – Хмельницька Олена Петрівна

095-8108244 – Тарасенко Олена Володимирівна