День соборності і свободи України

22 січня 2015 року в Містківській ЗОШ І-ІІІст.  Була проведена тематична лінійка для учнів 1-11 класів присвячена Дню Соборності та Свободи України. На лінійці вчитель історії Ковчуг І.І. ознайомив дітей з історичними подіями того дня, а учні у віршованій формі розповіли про Україну. Було зроблено загальний висновок, а саме: Україна не роздільна, немає окремо Східної і Західної України, є єдина держава,  ми - єдиний народ!

15 січня 2015 - День жалоби

О 12 годині шкільна родина Містківської ЗОШ І-ІІІ ступенів вшанувала пам'ять жертв обстрілу під Волновахою та всіх загиблих мирних жителів Луганської та Донецької областей хвилиною мовчання.

Акція з такою назвою почала ширитися в соцмережах  одразу після трагедії на Донеччині.

За прикладом гасла Je suis Charlie, якою французи висловлюють протест після розстрілу ісламістами редакції сатиричного журналу.

Учні нашої школи приєдналися до акції «Я- Волноваха».

Ми  закликаємо всю Україну та  весь світ об'єднатися проти терору на Донбасі!