#22січня#День#Соборності #МояКраїна-#Україна! КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" - День Соборності

День Соборності (2017)

22 січня – День Соборності та Свободи України

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму , популяризації ідеї єднання, любові до Батьківщини, до свого народу, до своєї історії та з нагоди відзначення Дня Соборності України,  згідно з планом роботи школи з 16 по 22 січня 2017 року в нашій школі були проведені заходи, присвячені цій урочистій даті.
Учні 1-6 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Єдина навіки – рідна країна». Серед учнів старших класів був проведений конкурс плакатів «Україна єдина і соборна навіки».

18 січня в школі пройшла урочиста лінійка, присвячена Дню Соборності України для учнів 1-11 класів. На початку лінійки прозвучав гімн України , потім   вчитель історії Колмик В.М.  познайомила всіх присутніх з історією виникнення свята, подвигами наших предків в ім'я незалежності і єдності нашої Батьківщини.
Класними керівниками старших класів були проведені тематичні виховні години  «В соборних душах єдність України» Які мали на меті виховати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики, викликати інтерес до вивчення історії України. Крім того учні мали нагоду  переглянути тематичні відео презентації та кадри документальних фільмів, які наочно засвідчують прагнення нашого народу до єдності та незалежності.

Цікавий захід щодо  відзначення Дня Соборності проведені і  серед молодших класів:  гра - вікторина «Що ти знаєш про Україну?». Учні з радістю приймали участь і показали добрі знання та свою обізнаність щодо історії та створення незалежної України.

Бібліотекарем школи Колмик О.С. була організована книжкова виставка «Україна соборна – наша гордість і слава».

Проведені заходи стали можливістю нагадати нам всім про історичні події, які сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України .В повній мірі усвідомити, що єдність народу у всі часи було і залишається головною національною ідеєю України, запорукою її гідного майбутнього, зрозуміти, що для того, щоб домогтися національного успіху, всі ми повинні бути разом, незалежно від віку, роду занять і політичних вподобань.
В результаті проведеної роботи всі учні школи були охоплені заходами, присвяченими Дню  Соборності України.