Козацькому роду нема переводу

На передодні свята Покрови, наша Містківська ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначила свято "Козацькі розваги". На цьому заході активну участь приймали наші юнаки та  запрошені військові. Нам дуже пощастило, бо серед військових був козак, який розповів нам про походження козаків та їх мету. Після виступу запрошені-військові подарували нашим учням м'ячі.  Із вдячності, учні вручили нашим гостям хліб і сіль. Потім вчитель фізкультури  Мкртичан Т.В. запросила всіх учасників на спортивний майданчик. Де між шкільною командою та командою наших захисників відбувались різноманітні змагання. Були змагання з футболу, волейболу,а також смуга перешкод та перетягування канату. У змаганнях з футболу та волейболу наша шкільна команда одержала перемогу. Та вже на перетягування канату відзначились військові з абсолютною перемогою. А  смуга перешкод показала рівні сили між учасниками. Після цих веселих змагань, військові з вдячністю пригощали нас смачною кашею, цукерками та іншими смачними стравами. Всі розважались, смакували, фотографувались.

А на завершені заходу, ми дивились концерт, який підготували школярі. Було багато віршів, пісень, танців. Першокласники привітали військових плакатом, який намалювали власноруч. Я думаю, що військовим сподобались змагання та концерт, який підготували для нас вчителі. Цей день ми ще не раз згадаємо, адже він запав в наші серця. Такі щирі вітання, смачні страви та веселі змагання потішили не лише школярів, а й мужніх солдат, які захищають нас та боряться за незалежну і єдину Україну.