Українська мова та література

1 вересня 2016 – 2017 н.р. для учнів 7,8,9 класів традиційно був                                                   проведений перший урок на тему:                                                «Від проголошення  незалежності  до нової  України».

Провели урок вчителі української мови та літератури  Крохмаль С.В., Сім’яниста І.І. та вчитель математики Скляренко В.О.

День грамотності

Провели вчителі української філології Крохмаль С.В., Сім’яниста І.І.

День української письменності  та рідної  мови

Провели вчителі української філології   Крохмаль С.В., Сім’яниста І.І.

У Містківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов І етап

ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської творчості

ІМЕНІ МАРІЇ ФІШЕР-СЛИЖ

«ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»,

присвяченому ЛЕСІ УКРАЇНЦІ

Номінація "Декламація"

І місце                                                       ІІ місце                                               ІІІ місце

(Нехаєнко Ольга, 9 кл.)                               (Шипова Дарія, 10 кл.)                      (Мацапура Катерина, 6 кл.)

Учасники конкурсу

Стрельцова Альона, 7 кл.       Ченчик Іван, 5 кл.                 Семенова Євгенія, 7 кл.        Копилова Марина, 8 кл.

Конкурс організували вчителі української мови та літератури Крохмаль С.В. та Сім’яниста І.І.

21 лютого в Містківській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося свято,  присвячене                                                              Міжнародному дню рідної мови

Учні декламували напам’ять вірші, загадували загадки, читали прислів’я, танцювали та співали. Школярі мали змогу показати свої знання з української мови в цікавій вікторині, а родзинкою свята було утворення  учнями   із рушників ланцюга єдності.

Свято організували вчителі української мови та літератури Крохмаль С.В. та Сім’яниста І.І.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Лінійку підготував вчитель української мови та літератури Бура П.Й.

9 березня 2017 року український народ відзначає 203 роки від Дня народження Т.Г.Шевченка. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.

В Містківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли Шевченківські дні під гаслом:""Свіча, запалена від серця", тому ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.

Свято організували вчителі української мови та літератури Крохмаль С.В. та Сім'яниста І.І..

.