"Those who know nothing of foreign languages know nothing of their own.”

― Johann Wolfgang von Goethe

"Хто не знає іноземних мов не знає нічого і про свою"

– Йоганн Вольфганг фон Гете

З 20.02 по 24.02 в Містківській ЗОШ  I – III ступенів проходив тиждень англійської мови.  До участі  в тижні були запрошені учні 2-11 класів.
В понеділок була проведена радіо лінійка на якій ми дізналися цікаві факти про англійську мову та ознайомилися  з планом на тиждень.
Серед  учнів 2 -11 класів було проведені вікторини та олімпіади , конкурс малюнків до улюблених англійських творів, конкурс проектів .
В кінці тижня був проведений день музики, в цей день на протязі кожної перерви  учні мали змогу насолоджуватися класикою англійської музики.
Крім того, було проведено свято англійської мови «Star-fall of the talents» ,  де учні змогли проявити всі свої таланти.
Учні 9 та 11 класів провели для нас  туру по Великобританії.  Учні 6 класу розказали нам в діалозі про те, як не загубитися в Лондоні.
Учні 5 класу розказали про важливість вивчення іноземної мови.
Учні молодших класів зачитали нам вірші про англійські літери та заспівали пісеньку «ABC»
Третій та четвертий клас показали нам короткі сценки “The spider”  та казку « The house in the wood» А 8 клас інсценізував казку «Pinocchio»
Учениці 7 класу Стрельцова Алена та Семенова Евгенія заспівали нам пісню   «The Chordettes - Lollipop»
Свято закінчилося виступом  2 класу, який потішив всіх присутніх веселою пісенькою.

Проекти, малюнки та книжкова виставка

Свято англійської мови «Star-fall of the talents»

Олімпіади та Вікторини

Переможці шкільної олімпіади серед молодших класів:                                                                                  1 місце – Кагала Ілля 3 клас                                                                                                                  2 місце – Деніс Валерія 3 клас                                                                                       Переможці вікторин :                                                                                                                                  Ченчик Іван 5 клас                                                                                                                                  Індича Єлизавета 6 клас

По закінченню тижня англійської мови були підведені підсумки: визначені призери конкурсів та вікторин, переможці шкільних олімпіад, вручені грамоти, зроблені методичні висновки – предметний тиждень сприяє розвитку пізнавального інтересу учнів, стимулює учнів як до участі, так і до вивчення іноземної мови.
Дякуємо всім хто прийняв участь у тижні англійської мови!