Тиждень фізики в школі

План проведення тижня

Відкриття тижня фізики

Виставка учнівських стінгазет

Урок для учнів 7-9 класів «Добрий день, фізика!»   /uploads/editor/8659/518322/sitepage_179/images/dobriy_den_fizika.ppt

Уроки-презентації  «Творці фізичної науки»  /uploads/editor/8659/518322/sitepage_179/images/tvorci_fizichnoi_nauki.ppt

«Космічні подорожі»  /uploads/editor/8659/518322/sitepage_179/images/kosmichna_podorozh.ppt

«Цікаві бувальщини» /uploads/editor/8659/518322/sitepage_179/images/cikavi_buvalschini.ppt

Проведення конкурсу «Кращий фізик року»

Відкриття тижня фізики

Фізика! Яке багате слово!

Фізика для нас не просто звук!

Фізика ― опора і основа

Всіх, як є, без винятку наук!

Фізика на вулиці, фізика удома,

Коли ти у поході і граєш «у квача»,

Купаєшся у річці чи граєш ти м’яча.

Входиш в світ цей формул, графіків й законів,

З ними вже навіки, ти вже у полоні.

Тут вже творчий пошук, логіки дивне диво

Фізика ― це неповторно, фізика ― це звабливо!

Як наша прожила б планета,

Як люди би жили на ній

Без теплоти, магніту, світла

І електричних подій?

Ом, Ампер, Ньютон, Паскаль,

Лєбєдєв, Попов, Столєтов…

Не полічиш всіх нажаль,

Хто відкрив її секрети.

Тут Ейнштейн і Фарадей,

Резерфорд і Бор, й Гальвані.

Скільки вже було ідей!..

Вірю ― це ще не останні.

Галілей у цім ряду,

Архімед, Фермі, Курчатов,

Що на щастя чи біду

Приручили «дикий» атом.

Не проста наука ця,

Відкриттям нема кінця

Цей тиждень ми присвячуємо фізиці ― одній з найдавніших наук, без якої немислимий подальший розвиток людства, науці цікавій, захоплюючій, могутній. Значення фізичних знань у нашому житті дійсно важко оцінити. Недаремно академік А. Ф. Йоффе висловився про це так: «Сучасна техніка ― це перш за все фізика в різних її застосуваннях». За допомогою цих знань сильна рука людини запустила космічні кораблі до зір, дивлячись на які, люди кажуть: «Фізика ― це чудово!» Ми, ті хто зібрались сьогодні, говоримо: «Фізика ― всемогутня! Вона зуміла казки зробити дійсністю!»

На цьому тижні ми ближче познайомимось з цією наукою, вченими-фізиками, які зробили великий внесок своїми науковими відкриттями і досягненнями у розвиток фізики. Перевіримо та закріпимо свої знання розгадуючи кросворди. Позмагаємося за звання «Кращого фізика року», провівши змагання між класами та підведемо підсумки тижня  на лінійці. А сьогодні ми пропонуємо вам взяти участь  у фізичній лотереї, білети із завданням можна придбати у   ПІБ учня – учасниці ІІ туру Всеукраїнських шкільних олімпіад з базових дисциплін.

"Добрий день, фізика!"

Використовую презентацію для проведення вхідного уроку

Конкурс стіннівок